sobota, 15 sierpnia 2015

#6 LBA /K

Witam. Nasz blog został nominowany do LBA przez http://skoszona-trawa.blogspot.com/ za co bardzo jej dziękujemy :)


O co chodzi w LBA?
Nominację przyznaje się mało znanym blogom. Jest to po to, aby mniejsze blogi mogły się wybić.
Każdy nominowany dostaje 11 pytań, na które musi odpowiedzieć. Później nominować 11 blogów i zadać tym osobom kolejne 11 pytań.
1. Co sprawia Ci największą przyjemność w blogowaniu ? 
Przyjemność w tej dziedzinie sprawia mi to, że kiedy piszę jakiegoś posta to zawsze znajdzie się jakaś mniejsza garstka ludzi, która z ciekawości to przeczyta, skomentuje. Przyjemność w tym, że kocham pisać różne większe wypowiedzi, a blog to najlepsze miejsce na to :).

2. Jak lubisz spędzać czas wolny ?
Staram się o spędzać pozytywnie, ja się tylko da. Spotkać się z przyjaciółką, chłopakiem. Być sobą przy nich. Lubię też w wolnym czasie pobawić się w fotografa, co w pewnym stopniu jakoś mi to wychodzi. No i nie pogardzę też `modelingiem` :D. Pomimo moich wad w wyglądzie, lubię stawać przed aparatem.

3. Kto jest dla Ciebie największą inspiracją/muzą ?
Dla mnie największą inspiracją jest moja mama. Na niej się wzoruję, ponieważ jesteśmy prawie takie same. Nie tyle co w wyglądzie ale i w zachowaniu. To zawsze z niej biorę przykład, i to od niej zasięgam rad, których nawet nie ma w internecie.

4. Czy jest ktoś, z kim chciałabyś spędzić resztę życia ?
Wzięłam to pytanie pod kątem związku. Oczywiście, że mam taką osobę, z którą chciałabym spędzić resztę życia. Pomimo, że mamy po 14 lat, to jesteśmy w stanie spędzić wiele ze sobą. A kto wie, może w dorosłym życiu kiedyś na siebie napomkniemy i może znów z tego coś wyjść :).

5. Kto jest Twoim ulubionym muzykiem/ piosenkarzem ? Dlaczego go/ją lubisz ?
Nie mam swojego ulubionego piosenkarza czy muzyka. Słucham rapu i jeśli jakaś piosenki mi się tego wykonawcy spodoba to ściągam jego kolejne utworki i tam powstaje moja muzyka w telefonie. :)

6. W jakich okolicznościach zaczęłaś prowadzić bloga ?
Mój i Agaty blog powstał jakoś 1,5 roku temu (nasz pierwszy). Potem przerwałyśmy blogowanie, w ciągu tej przerwy ja sama miałam jakieś 2 blogi. No i dopiero od jakiegoś czasu znowu zaczęłyśmy blogowanie, mam nadzieję, że to nam szybko nie zniknie, bo to sama przyjemność..

7. Co według Ciebie jest największą sztuką ? Dlaczego ?
Yhm, dosyć trudne pytanie. Bo co dla mnie może być sztuką ? Nie jestem w stanie na to odpowiedzieć.

8. Co cenisz w ludziach ? I dlaczego ?
W ludziach cenię wiele. Na pierwszym miejscu jest szczerość, cienię ludzi za tą szczerość bo to jest najważniejsze w rodzinie, przyjaźni czy miłości. Następnie jest akceptowanie mnie, nie ukrywam, ale mam trudny charakter, idealna nie jestem. Ludzie którzy mnie akceptują widocznie widzą we mnie coś jeszcze niż tylko ja sama. Zaufanie- przychodzi ono z czasem. Najpierw się kogoś poznaje, a potem my powoli się otwieramy przed tą osobą, mówimy wiele rzeczy. Ufamy jej... Jest to bardzo fajne uczucie, kiedy wiesz, że jakaś osoba Tobie ufa.  :)

9. Wierzysz w prawdziwą miłość ? Czym dla Ciebie ona jest ?
Oczywiście, że wierzę. Miłość jest prawie, że na każdym kroku. Trzeba po prostu się skupić i ją próbować powoli odnajdywać. Są nawet małżeństwa, które kiedyś w dzieciństwie byli związkami. Czyli efekt jest taki, że prawdziwa miłość istnieje i trzeba w nią wierzyć. Dla mnie jest ona czymś pięknym. Jest to uczucie nie do opisania, kiedy potrzebujesz pomocy to właśnie idziesz do tej osoby. Miłości nie da się zastąpić, jest to jedynie uczucie samo w sobie, z takim pięknym owocem.

10. Miłość czy przyjaźń ? Dlaczego ?
Heh, to pytanie często u mnie zadawane na profilu ask.fm ------> http://ask.fm/blondi813 gdzie zapraszam Was :) Ale odpowiem i tutaj. Miłość czy przyjaźń ? Hm... Trudny wybór, prawda ? No tak. Przyjaźń z płcią przeciwną może kiedyś przemieni się w miłość. Ale jeśli wybieramy pomiędzy przyjaciółką a chłopakiem, tutaj nie da się wybrać. Ludzie bardzo często stawiają warunek `albo on albo ja Twoja przyjaciółka`... I co wtedy ? Wybierzemy jedno, to drugie się obrazi. Nie da się w życiu nic pogodzić... Jeśli kiedykolwiek ktoś by mnie przed takim faktem postawił, nie wybrałabym może nic. Poszłabym w samotności gdzieś. Nie byłabym w stanie wybierać, to byłby dla mnie za duży cios. Dlatego takie właśnie pytania miłość czy przyjaźń , nie mają konkretnej odpowiedzi. Odpowiedzi szukamy do dzisiaj, bez skutków...

11. Czym jest dla Ciebie zaufanie ?
Jest czymś ważnym. Zaufanie idzie razem w parze z szczerością. Dzięki zaufaniu otwieramy się przed ludźmi, opowiadamy im o nas.

Pytania do kolejnych blogów ;)
1. Czy blog to coś więcej dla Ciebie, niż tylko pisanie postów ?
2. Twoi znajomi wiedzą o Twoim blogu ?
3. Gdzie najchętniej chodzisz ?
4. Który blog czytasz najczęściej ?
5. Próbujesz spełniać swoje marzenia ? W jaki sposób to robisz ?
6. Co byś zrobił/a gdybyś wygrał/a w lotka dużą sumę pieniędzy ?
7. Co jest dla Ciebie w życiu najważniejsze ?
8. Opisz swój najlepszy dzień, który jako pierwszy przyszedł Ci teraz do głowy :)
9. Miłość czy przyjaźń ? Dlaczego ?
10. Co w życiu jest dla Ciebie najważniejsze ?
11. Jakie cechy powinien mieć przyjaciel ? 
A kogo nominuję ? Nominuję każdego kto ten post w jakikolwiek skomentuję, zaobserwuje ;)) Czekam z niecierpliwością na Wasze LBA. 
Pozdrawiam Karolina;*

4 komentarze:

  1. Mam nadzieję, że ta wasza miłość przetrwa :) byłoby pięknie i byłoby czego zazdrościć :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oo. dziękuję bardzo ;) Czekam na Twoje LBA, jestem również ciekawa Twoich odpowiedzi ;* Pozdrawiam ./Karolina

      Usuń